BackBack

Lot Hooded Sweater Light Blue

€35,00

11
22
33
Light BlueLight Blue
Open over onze prijzen
Dutch Design €
Premium Materiaal €
Europese productie €
CO2- neutraal vervoer €
BTW €
Kostprijs product €
Bellamy Gallery Verkoopprijs € 35,00
Beschrijving

LOT HOODED SWEATER

LOT is echt een comfortabele hoodie, ze is gemaakt van 95% katoen en 5% elastaan, heeft een 3/4 mouw met ritssluiting en een trekkoord om de taille. Lot valt net boven de heupen en valt normaal qua maat.

MAXI TO MATCH

Draag Lot als bijpassende set bij onze Lotte Pien, of bij een mooie jeans. Als je LOT over een blouse draagt dan heeft ze de functie als anorak.

HERKOMST

Italië

BSCI-goedgekeurd

MATERIAAL EN TECHNISCHE GEGEVENS

95% katoen, 5% elastaan

Levertijd

Op maandag t/m vrijdag voor 22:00 uur besteld? Dan ontvang je de bestelling binnen twee werkdagen thuis.

Op zaterdag of zondag voor 22:00 uur besteld? Dan ontvang je de bestelling op dinsdag.

Als je bestelling onverhoopt vertraging oploopt, informeren we je zo snel mogelijk per e-mail.

Free shipping above 75 euros (NL)
Bellamys arriving in 2 days
Made in Italy
by our friends
Lees meer

Contact

06 39264595

Maandag t/m vrijdag

bereikbaar

tussen 08:30 - 17:00

Email

happy to happytohelp@bellamygallery.com

antwoord binnen 24 uur

Whatsapp

antwoord binnen 24 uur

tussen 09:00 - 21:00

Facebook

antwoord binnen 24 uur

tussen 09:00 - 21:00